Меню
Корзина

Болгарський мішок LiveUp BULGRIAN POWER BAG 15 кг

Болгарський мішок LiveUp BULGRIAN POWER BAG 15 кг фото
Болгарський мішок LiveUp BULGRIAN POWER BAG 15 кг
 • Наяність: Немає в наявності
 • Бренд: LiveUp
 • Модель: BULGRIAN POWER BAG
 • Артикул: FL0088KITRQ38
Колір\Розмір:
Ціна:
1737 грн.
Заявка відправлена!
Введено некоректний телефон

Болгарський мішок LiveUp - це універсальний силовий тренажер. Він «опрацьовує» всі м'язи тіла. З ним можна виконувати різні вправи на різні м'язові групи.

Особливо гарний болгарський мішок для опрацювання верхній частині тіла: розвитку сили і витривалості м'язів рук, плечей, спини, торса. Мішок розвиває координацію, рухливість плечового пояса і суглобів. Також він цікавий тим, що завдяки постійно мінливого центру тяжкості (через сипучого вмісту), при тренуваннях з ним необхідно задіяти більше сили, енергії і м'язів, ніж при тренуваннях зі стабільним центром тяжіння.
Болгарський мішок LiveUp легко замінює гантелі або штангу, при цьому будучи більш універсальним спортивним снарядом . Вправи з ним більш фізіологічні, ніж з гантелями, гирями або штангами. При тренуваннях використовується більше фізичних резервів організму, ніж при тренуванні з «залізом» того ж ваги. Мішок використовується для силових, функціональних і аеробних тренувань.

По-суті, болгарський мішок LiveUp може замінити собою спортзал. При цьому він не шумить, як гирі і гантелі, для його використання не потрібно покривати підлогу захисним матом, він не так зашкодить ногу, якщо ви не скотитися упустите. Завдяки своїй формі і матеріалу, відмінною від традиційних залізних млинців, снаряд може використовуватися в плиометрическом тренуванні з обтяженнями, в класичної фізичної підготовки та кардіотреніровке.

Болгарський мішок LiveUp - досить компактний тренажер. Він не займає багато місця в будинку, але необхідно достатньо місця, щоб махати їм на витягнутих руках. Причому робити це треба в місці, де не страшно, що він вилетить з рук.

Болгарський мішок дозволяє значно урізноманітнити вашу силове тренування (з'являються нові вправи, крім поштовху і тяги), зробити її більш ефективною за рахунок прискорюються і замедляющихся, коливальних і обертальних рухів. Снаряд змінює традиційний підхід до тренувань: ви не просто накачуєте м'язи, але також тренуєте вибухову силу, м'язову витривалість і координацію. Болгарський мішок також може використовуватися як обтяження при вправах: обертанні, скручуванні, стрибках, присідання, віджимання.

Мішок є зігнутою півмісяцем сумку, яка набита сипучим наповнювачем. На його краях для зручності пришиті петлі-ручки для рук. Мішок зручний ще тим, що незважаючи на свою велику вагу, його зручно брати з собою в дорогу. Досить висипати його вміст, а потім, по приїзду на місце, засипати новий вміст, наприклад, пісок або сіль.

Для чого використовується болгарський мішок LiveUp :

 • для розвитку витривалості, швидкості і сили всіх м'язів тіла, а особливо м'язів рук, плечей, спини, торса
 • для розвитку кардіо- та респіраторної системи
 • для тренувань в Кроссфіт, боксі, змішаних єдиноборствах
 • для тренування і вибухової сили і координації
 • для обтяження при вправах
 • Матеріал : поліуретан (PU), етилвінілацетат (EVA)
  Вага : 15 кг

Основні характеристики
Вага15 кг

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре